ПРОИЗВОДИ

 • електроника

  Безбедно, ефикасно, и да пронаоѓаат.

 • Брави камери

  Широк спектар на големини за различни апликации на кабинети.

 • панел Брави

  Различни димензии, дизајн, и активирање options.Corrosion отпорни дизајни.

 • Се справи со Брави

  Ергономски рачки за лесна употреба со фиксни и прилагодливи опции зафат.

 • swinghandles

  Стручна контрола на пристап за внатрешни и надворешни кабинети.

 • Мулти-точка Брави

  Системот на прачка обезбеди едноставна, економски додаток на начин на заштита.

 • сокриени шарки

  Инсталиран на конкавна површина на вратата за заштита на шарките.

 • Нерѓосувачки челик шарки

  Одлично отпорни на корозија, наменета за влажна средина.

 • затнувачи

  Различни профили за употреба во комплет и кабинетот изградба.

 • рачки

  Ергономски дизајн за лесна употреба.

 • Префрлување

  Прилагодлив инсталација позиција, лесен и удобен.

 • вратата запира

  Подесување на отварање на врата агол за работа на објектот во кабинетот.

за нас

Hengchieh обезбедува Инженерните пристап и заклучување решенија со ефикасност, квалитет и прифатлива цена. На производот вклучува електронски брави, кабинет брави, шарки, рачки, ја префрлате брави, вратата запира, запечатувајќи гарнитури и други додатоци кабинет. Ние сме партнери со нашите клиенти, со 28-годишно искуство на OEM / ODM, се обврзува да ги реши проблемите и да им помогне на своите производи да се задоволат потребите на крајните корисници. Ние извоз на нашите производи на глобално ниво и услуги на различни индустрии.

производствена база Hengchieh е - Ningbo Yongheng кабинети Заклучи Фабрика има имплементирано ISO9001 квалитетен менаџмент систем. Во моментов 15.000 квадратни метри на напредни производствени капацитети вклучуваат цинк умре-кастинг, печат, полирање, и нанотехнологијата прскање, и само во сопственост на галванизација фабриката. Со во-куќа објекти за R & D, дизајн, прототипови, производство и тестирање, ние нудиме еден-стоп решенија кои го зголеми практичноста и минимизираат доведе време.

Прочитај повеќе

Избрана Производи

WhatsApp Online Chat !