PRODUKTET

 • elektronikë

  Të sigurt, efikas, dhe përtërij.

 • Cam Locks

  Gamë të gjerë të madhësive për aplikime të ndryshme të kabineteve.

 • panel Locks

  Shumëllojshmëri të madhësisë, dizajn, dhe actuation options.Corrosion harton rezistente.

 • trajtuar Locks

  Ergonomik merret për përdorim të lehtë me opsionet rrokje fikse dhe të rregullueshme.

 • swinghandles

  kontrollin e qasjes profesionale për kabinete brendshme dhe te jashtme.

 • Locks Multi-pikë

  Sistemi shufra të sigurojë një të thjeshtë, ekonomike mënyra shtesë të mbrojtjes.

 • varet fshehur

  Instaluar në hapësirë ​​konkave e derës për të mbrojtur varen.

 • Çelik varet

  Excellent rezistente korrozioni, i projektuar për mjedis të lagësht.

 • sealings

  profileve të ndryshme për përdorim në mbyllje dhe kabinetit të ndërtimit.

 • trajton

  Dizajn ergonomik për përdorim të lehtë.

 • toggles

  pozicion Adjustable instalimin, lehtë dhe i përshtatshëm.

 • Door Stacionet

  Rregullo derën hapjen e kënd me operimin e objektit në kabinet.

Rreth nesh

Hengchieh siguron qasje engineered & mbyllje zgjidhje me efikasitet, cilësisë, dhe kosto të arsyeshme. Produkti përfshin brava elektronike, flokët kabinetit, varet, trajton, toggle latches, dera ndalon, nënshkrimin Rondelet dhe pajisje të tjera në kabinet. Ne partnerë me klientët tanë, me përvojë 28-vjeçare të OEM / ODM, ne angazhohet për të zgjidhur problemet dhe për të ndihmuar produktet e tyre për të përmbushur nevojat e përdoruesit përfundimtarë. Ne eksportojmë produktet tona në nivel global dhe të shërbimit industri të ndryshme.

Baza Hengchieh e prodhimit - Ningbo Yongheng kabinetet Lock Fabrika ka zbatuar ISO9001 sistemit të menaxhimit të cilësisë. Aktualisht 15.000 metra katrorë të ndërtesave të prodhimit të avancuara përfshijnë zink Die-hedh, vulosje, lustrim, dhe Nanotech spërkatje, dhe vetë-në pronësi fabrikë electroplating. Me në shtëpi objekteve për R & D, projektimit, prototyping, prodhimit, dhe testimin, ne ofrojme zgjidhje me një ndalesë që maksimizojnë lehtësi dhe minimizuar kohë të çojë.

Lexo më shumë

Produkte Featured

WhatsApp Online Chat !